EKO
Kariera

Aktualne oferty pracy

Kierowca

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować usługi odbioru, wywozu odpadów samochodami specjalistycznymi (śmieciarki, hakowce, skrzyniowe) oraz wykonywanie prac związanych z odbiorem i załadunkiem odpadów.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C
  • Aktualna dokumentacja (badania, karta kierowcy, kwalifikacja wstępna/szkolenie okresowe)
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobre warunki płacowe
  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

Prosimy o załączanie klauzuli dot. ochrony danych osobowych

Ładowacz

Zakres obowiązków:

  • wystawianie i odnoszenie pojemników na śmieci w wyznaczone miejsce,
  • opróżnianie pojemników poprzez zawieszanie ich na urządzeniach wywrotu śmieciarki oraz uruchamianie tego urządzenia,
  • otwieranie i zamykanie pomieszczeń, wiat śmietnikowych itp. na pojemniki,
  • uporządkowanie terenu po opróżnianiu pojemników,
  • pomoc kierowcy przy wykonywaniu obsługi codziennej pojazdu, a w szczególności przy myciu pojazdu,
  • uruchamianie urządzeń śmieciarki pod nadzorem kierowcy,
  • codzienne utrzymanie powierzonego sprzętu w należytej czystości,

Oczekiwania:

  • sumienność,
  • dokładność,
  • umiejetność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy,

Predyspozycje:

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac na ww. stanowisku,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

Prosimy o załączanie klauzuli dot. ochrony danych osobowych.

i

Przedsiębiorstwo
Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o.

ul. Zjazd 23, 62-800 Kalisz
NIP: 618-00-30-387
Regon: 250029837BDO: 000005697

i

Biuro Obsługi Klienta

Niedźwiady 38, 62-800 Kalisz
tel. 62 764 22 96
tel. 62 767 23 30
fax 62 767 44 74
e-mail: biuro@eko.kalisz.pl

i

Szybki kontakt

62 764 22 96

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.00 - 16.00