× Ankieta zadowolenia Klienta. Dla najlepszych nagrody Wypełnij
Kariera

Aktualne oferty pracy

Kierowca

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie realizować usługi odbioru, wywozu odpadów samochodami specjalistycznymi (śmieciarki, hakowce, skrzyniowe) oraz wykonywanie prac związanych z odbiorem i załadunkiem odpadów.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C
  • Aktualna dokumentacja (badania, karta kierowcy, kwalifikacja wstępna/szkolenie okresowe)
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • Zaangażowanie i chęci do pracy
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobre warunki płacowe
  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

Prosimy o załączanie klauzuli dot. ochrony danych osobowych

Ładowacz

Zakres obowiązków:

  • wystawianie i odnoszenie pojemników na śmieci w wyznaczone miejsce,
  • opróżnianie pojemników poprzez zawieszanie ich na urządzeniach wywrotu śmieciarki oraz uruchamianie tego urządzenia,
  • otwieranie i zamykanie pomieszczeń, wiat śmietnikowych itp. na pojemniki,
  • uporządkowanie terenu po opróżnianiu pojemników,
  • pomoc kierowcy przy wykonywaniu obsługi codziennej pojazdu, a w szczególności przy myciu pojazdu,
  • uruchamianie urządzeń śmieciarki pod nadzorem kierowcy,
  • codzienne utrzymanie powierzonego sprzętu w należytej czystości,

Oczekiwania:

  • sumienność,
  • dokładność,
  • umiejetność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych i w weekendy,

Predyspozycje:

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac na ww. stanowisku,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,

Prosimy o załączanie klauzuli dot. ochrony danych osobowych.

i

Przedsiębiorstwo
Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o.

Niedźwiady 38, 62-800 Kalisz
NIP: 618-00-30-387
Regon: 250029837BDO: 000005697

i

Biuro Obsługi Klienta

tel. 62 764 22 96
tel. 62 767 23 30
fax 62 767 44 74
e-mail: biuro@eko.kalisz.pl

i

Szybki kontakt

62 764 22 96

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.00 - 16.00