× Ankieta zadowolenia Klienta. Dla najlepszych nagrody Wypełnij
Aktualności
EKO zostaje z nami - przedłużenie współpracy między MKS Kalisz i POM EKO

Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO postanowiło ponownie wesprzeć nasz klub. W nadchodzącym sezonie 2021/2022 firma wciąż będzie tytułować się Partnerem Energi MKS Kalisz i promować ideę ekologii wśród kibiców.

Czystość i edukacja ekologiczna
Przedsiębiorstwo EKO zajmuje się nie tylko odpadami komunalnymi, ale również wszystkimi ich rodzajami, transportem odpadów na terenie całego kraju, mechanicznym zamiataniem otwartych i zamkniętych terenów, utrzymywaniem czystości zsypów oraz utrzymaniem porządku na terenach zielonych. Firma przykłada dużą wagę również do edukacji środowiskowej kaliszan. Organizuje wiele spotkań, głównie z dziećmi i młodzieżą, podczas którego omawiane są kwestie segregacji odpadów i ekologii.

Sportowy duch
Partner klubu jest związany ze sportem nie tylko poprzez współpracę z klubem. Pracownicy EKO są niezwykle aktywnymi ludźmi, którzy chętnie uprawiają sport we własnym gronie, stworzyli zakładową drużynę piłki nożnej i biorą udział w amatorskich turniejach. Sport drużynowy to idealny sposób integracji , przełamania społecznych barier, promowania zdrowego stylu życia , a to wszystko ma miejsce w Kaliszu- naszym mieście. Nie sposób więc przejść obojętnie, siła w drużynie, a my z wielką przyjemnością w tak symboliczny sposób do niej dołączymy. Całej drużynie życzymy dużo zdrowia i sukcesów sportowych – powiedziała Justyna Zielnik, Dyrektor operacyjna Przedsiębiorstwa Oczyszczania Miasta EKO.

Razem dla sportu
Przedłużenie umowy pomiędzy Energę MKS Kalisz a EKO cieszy tym bardziej, że to kolejny lokalny Partner, który kontynuuje współpracę na kolejny sezon. Bardzo dziękuję firmie EKO, że mimo ciężkich czasów dla każdego biznesu, postanowiła kontynuować współpracę z naszym klubem. Wspólnie będziemy wspierać nie tylko drużyny Energi MKS, ale również zespół pracowników Partnera. Jestem przekonany, że nadchodzący sezon przyniesie wiele emocji – skomentował Prezes Zarządu klubu, Błażej Wojtyła.

Cieszymy się, że EKO pozostaje w rodzinie Energi MKS Kalisz!

i

Przedsiębiorstwo
Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o.

Niedźwiady 38, 62-800 Kalisz
NIP: 618-00-30-387
Regon: 250029837BDO: 000005697

i

Biuro Obsługi Klienta

Niedźwiady 38, 62-800 Kalisz
tel. 62 764 22 96
tel. 62 767 23 30
fax 62 767 44 74
e-mail: biuro@eko.kalisz.pl

i

Szybki kontakt

62 764 22 96

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.00 - 16.00