× Ankieta zadowolenia Klienta. Dla najlepszych nagrody Wypełnij
Aktualności
JAK P.O.M. EKO radzi sobie z zabezpieczeniem pracowników w okresie pandemii?

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną na terenie RP jako Zarząd Przedsiębiorstwa Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o. podjęliśmy natychmiastowe działania w kierunku zabezpieczenia przeciwepidemicznego w szczególności naszych pracowników oraz całego zakładu.

 1. Pracownicy logistyki oraz wszyscy pracownicy działu eksploatacji, których praca w terenie jest nieodzowna ze względu na charakter wykonywanych czynności ( bieżący odbiór i transport odpadów do uprawnionych instalacji przerobu odpadów komunalnych - IPOK)  wyposażeni zostali w stosowne i dostępne środki ochrony jak: maseczki, rękawice do jednokrotnego użytku (wymiana każdego dnia), gogle ochronne, środki dezynfekujące jak Kenosept L, spirytus 70% oraz w razie szczególnej konieczności (towar deficytowy-braki na rynku) w dodatkowe kombinezony ochronne. Zwiększyliśmy również dwukrotnie częstotliwość prania odzieży roboczej.

 2. Pojazdy eksploatacyjne - dezynfekowane są po każdym kursie z odpadami środkiem zawierającym chlor jak GRAN CHLOR 2000 lub równoważnym oraz myte na zakładowej myjni pod ciśnieniem wodą o wysokiej temperaturze z użyciem płynu do mycia pojazdów. Kabiny pojazdów każdego dnia poddawane są procesowi ozonowania wnętrza kabin i układu wentylacji i klimatyzacji.

 3. Pomieszczenia socjalne i biurowe są na bieżąco sprzątane, dezynfekowane - kilkukrotnie w ciągu dnia. Dodatkowo ozonowane ozonatorami firmy ULSONIX. Klamki, przełączniki światła są przemywane spirytusem 70 % w trybie ciągłym.
  Pomieszczenia sanitarne, stołówka, logistyka wyposażone są w środki do dezynfekcji rąk oraz w ciepłą bieżącą wodę.

 4. Administracja - ograniczona została do minimum koniecznego. Pozostali pracownicy administracji pracują na tzw. home office, lub przebywają na zasiłkach opiekuńczych.

 5. Polityka kontaktów z klientami - Zarząd podjął decyzję o zminimalizowaniu kontaktów z osobami trzecimi:

  • pracownicy eksploatacji zostali poinformowani o unikaniu kontaktów z osobami trzecimi
  • praca administracji - umieszczona została informacja na naszej stronie www.eko.kalisz.pl  skierowana do klientów o kontaktowanie się drogą elektroniczną oraz załatwianie wszelkich spraw jak: umowy, zlecenia, reklamacje nośnikami   komunikacji elektronicznej.

 

Z poważaniem,
Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o.

i

Przedsiębiorstwo
Oczyszczania Miasta EKO Sp. z o.o.

Niedźwiady 38, 62-800 Kalisz
NIP: 618-00-30-387
Regon: 250029837BDO: 000005697

i

Biuro Obsługi Klienta

Niedźwiady 38, 62-800 Kalisz
tel. 62 764 22 96
tel. 62 767 23 30
fax 62 767 44 74
e-mail: biuro@eko.kalisz.pl

i

Szybki kontakt

62 764 22 96

Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7.00 - 16.00